Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř/ka pro ERA Centrum Maximal

referenční číslo: A712FAFF | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa ve více než 2400 kanceláří a pro ERA Reality v současné době pracuje více než 33.000 úspěšných realitních makléřů. Staňte se jím i Vy.

Náplň práce

Máte chuť si vydělat zajímavé peníze? Baví Vás práce v terénu a komunikace s lidmi? Máte odvahu být úspěšný? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Náplň práce:
- zajišťování pronájmů a prodejů nemovitostí
- vedení obchodních jednání
- prohlídky nemovitostí
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů

Požadujeme

- schopnost komunikovat s lidmi
- příjemné vystupování
- schopnost samostatně pracovat
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se

Nabízíme

- motivující systém finančního ohodnocení
- zázemí kamenné pobočky s vlastním pracovním místem
- práci pod vedením zkušeného obchodníka
- telefon s paušálním neomezeným voláním
- možnost získání služebního vozu
- systém profesního vzdělávání
- firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech

Mzda: 20 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Radlická, Praha 5, 15000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Ostatní

Profese: makléř, dohodce, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi