Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kontaktního centra - Hradec Králové

referenční číslo: A6A1605F | aktuálnost: 02.05.2017

Sat International s.r.o.

Rádi komunikujete?
Baví Vás práce s PC?
Neváhejte a pojďte k nám pracovat jako Specialista kontaktního centra.

Náplň práce

Náplň práce:
- prodej/akvizice po telefonu moderního a obchodně úspěšného produktu
- prestižní bankovní produkt
-sjednávání schůzek pro detektivní kancelář

- administrativní činnost spojená s prací

Požadujeme

- dobré komunikační dovednosti (bez vad řeči)
- znalost práce na PC
- obchodního ducha
- proklientský přístup
- pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu dle Vašich možností (6,7 a 8-hod. pr.úvazek)
- kariérní růst
- kamarádský kolektiv
- pravidelná školení hrazená společností
- platové ohodnocení: 13.000,- Kč + bonusy až 4.000,- Kč
- po zaškolení možnost práce z domu
- Benefity: Stravenky (60,-Kč), Multisport karta , Příspěvek na dovolenou (2.000,- Kč),Dotované nápoje v letním období-zdarma

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj CV na e-mail:
hradec@terasat.eu.

Mzda: 13 000 Kč

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Seniory, Absolventy, Studenty