Typ nabídky

Minimální mzda

Technik inženýringu (-kmb-)

referenční číslo: A6A0C5C8 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • komunikace a spolupráce s mateřskou společností
  • modifikace výrobků a vzorkování
  • předsériová výroba
  • tvorba kusovníků
  • navrhování zlepšování produktů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání (lépe s maturitou technického směru)
  • anglický jazyk (min. úroveň B1 - výhodou)
  • španělský jazyk (výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici s plasty (výhodou)
  • pracovat na PC - Word, Excel, Outlook, Solidwork a interní SW
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • možnost seberealizace ve společnosti, která věří v inovace a LEAN a která vlastní certifikát ISO 9001 a WCA
  • dovolená nad zákoník práce
  • jazykové i jiné vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita