Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní mechanik (-ahv-)

referenční číslo: A650D414 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- seřizuje a opravuje stroje a přípravky
- provádí preventivní údržbu strojů, strojových prostor
a přípravků
- kontroluje a nastavuje parametry výrobních strojů
- provádí údržbářské práce provozního objektu

Požadujeme

- komunikativnost a aktivní přístup
- manuální zručnost
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost a ochotu učit se novým věcem
- elektrotechnické vzdělání výhodou
- výhodou oprávnění k řízení motovozíků
- znalost MS Office

Nabízíme

- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- zaměstnání v perspektivním oboru
- odpovídající finanční ohodnocení
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: okr. Vsetín

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity