Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce obchodního oddělení - až 45 000 Kč

referenční číslo: A64C685E | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu s dlouholetou tradicí, hledáme pro spolupráci příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme:
- ukončené SŠ/SOU vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC - Excel
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- předchozí praxe výhodou
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- osobní jednání s klienty v sídle firmy
- telefonická a emailová komunikace se zájemci o služby
- spolupráce se zkušenými kolegy - práce v teamu
- prohlubování znalostí - růst v rámci společnosti
- administrativní činnost a reporting

Nabízíme:
- fixní plat - práce na HPP + provize
- pracovní doba od Po-Pá
- mezinárodní stabilní společnost s pobočkou v Praze
- motivační ohodnocení – možnost nadstandardních výdělků
- moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- práci v příjemném pracovním týmu
- možnost osobního a profesního rozvoje - kariérní růst
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 45 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy