Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotní laborant

referenční číslo: A52A1045 | aktuálnost: 19.08.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Ústav hematologie a krevní transfuze v Praze přijme do laboratoře průtokové cytometrie:

Zdravotního laboranta s registrací do laboratoře se zaměřením na imunofenotypizaci a imunologickou diagnostiku krevních malignit jako zástup za mateřskou dovolenou

Náplň práce

Požadujeme:
• SŠ nebo VOŠ vzdělání
• platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
• laboratorní zkušenost z hematologie/ imunologie/klin. biochemie je vítána
• vzhledem k pohotovostním službám je bydliště v Praze výhodou
• spolehlivost, zodpovědnost, vstřícnost, komunikační schopnosti

Požadujeme

Nabízíme:
• vysoce odbornou a zajímavou práci na uznávaném pracovišti
• moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení
• zaměstnanecké benefity

Nástup možný po domluvě.
Více informací na www.uhkt.cz
V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu:
Iuri.Marinov@uhkt.cz, kopii na Martina.Kohoutova@uhkt.cz (+420 221 977 337)

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita