Typ nabídky

Minimální mzda

HIP - hlavní inženýr projektu s AJ

referenční číslo: 475 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.
Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

- Organizace zpracování projektové dokumentace stavby (Základní směr: technologie, stroje a zařízení, prostory, vzduchotechnika, technologická média, systémy přípravy vody, automatizace a řízení technologických procesů)
- Sestavování harmonogramu výkonu projekčních prací
- Příprava cenových nabídek, včetně jejich vyhodnocování
- Příprava podkladů pro projektování
- Koordinace práce inženýrů – projektantů v rámci projekčního týmu a subdodavatelských projekčních společnosti
- Jednání se zákazníkem a subdodavateli
- Účast při schvalování projektové dokumentace se zákazníkem
- Účast při autorském dozoru nad stavbou a doprovod realizace projektu (organizace vypracování montážní dokumentace, operativní korekce pracovní dokumentace, účast v řešení stavebních otázek)
- Možné služební cesty

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření
-Znalosti v oboru projektování technologických celků
- Anglický jazyk komunikativně (německý jazyk, ruský jazyk výhodou)
- Nejméně 3 roky na pozici inženýra projektu nebo vedoucího skupiny projektantů technických a technologických celků
- Práce na PC (AutoCad, orientace ve 3D software výhodou, MS Office)
- Samostatnost, organizační schopnosti,
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Zodpovědnost

Nabízíme

- Zázemí stabilní a prosperující společnosti
- Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
- Moderní neformální pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního růstu

Informace o pracovním místě:
- Místo výkonu práce – Praha
- Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
- Nástup možný dle dohody

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské