Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka advokátní kanceláře

referenční číslo: A3271280 | aktuálnost: 02.05.2017

Liška Štěpán, JUDr., advokát

Advokátní kancelář v centru Prahy příjme asistentku. Požadujeme psaní na diktát (min. 230 úh./min. při gram. správnosti), znalost Outlook, MW, ME, PP, schopnost protokolování, znalost obsluhy DS, katastr atd., pref. absolventku vyšší obchodní školy, znalost AJ výhodou, samostatnost, flexibilitu, ochotu trávit pracovní dobu u PC. Nástup možný ihned.

Náplň práce

Organizační vedení kanceláře, přepisy v PC, formátování textů, jednání za kancelář v administrativních záležitostech, příprava účetních podkladů.

Místo pracoviště: Praha - Jungmannova ulice

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy