Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač obráběcích strojů

referenční číslo: A1E15FAF | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

Přeměny výroby dle návodů na seřizovacích listech;
Kontrola funkčnosti všech bezpečnostních prvků na všech strojích;
Kontrola funkčnosti všech nástrojů pro dodržení kvality výroby ( hlídání závitořezu apod. );
Manipulace s nástroji dle požadavků hospodáře nářadí;
Provádění přeměn výroby a seřizování;
V případě potřeby výroby zastupování při absenci operátorů nebo přípraváře;
Plnění úkolů vyplývající z norem systému jakosti;
Kontrola provádění údržby strojů a zařízení;
Právo rozhodnout o přerušení výroby, pokud není dodržena kvalita nebo zásady bezpečnosti práce;
Výměna a kompletace nástrojů (poškozených nebo podle plánu výměny), sledování jejich životnosti;
Doplňování olejové náplně stroje + tvorba záznamu;
Značení jednotlivých dávek, označení beden s výrobky.

Požadujeme

Vyučení ve strojírenském oboru nebo praxi ve strojírenské výrobě;
Základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací;
Schopnost číst ze strojírenských výkresů;
Znalost funkce a konstrukce strojů;
Manuální zručnost;
Základní znalost práce na PC.

Nabízíme

Zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti;
Závodní stravování;
Týden dovolené navíc;
Příspěvek na životní a penzijní připojištění;
Nástup možný ihned.

Místo pracoviště: okr. Hodonín

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní