Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC strojů - Laser a Ohraňovací LIS - výhodná nabídka

referenční číslo: A1DE57D2 | aktuálnost: 21.06.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování tenkých plechů CNC - laser, výsek, ohyb, svařování)
- truhlářský provoz (výroba nábytku, dřevěných konstrukcí)
- prášková lakovna
V rámci dalšího rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- obsluha CNC ohraňovacích lisů nebo laseru (Trumpf) pro zpracování tenkých plechů (0,8 - 3 mm)

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání
- nutná znalost a praxe v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost základů práce na PC výhodou
- nástup možný ihned, dle dohody

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Studeném, Jílové u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe
- směnný provoz
- možnost profesního a osobního růstu

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity