Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník klientského centra

referenční číslo: S008/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilní společnost zaměřenou na zákaznické služby, hledáme vhodného/ou kandidáta/ku na pozici:
PRACOVNÍK KLIENTSKÉHO CENTRA
Na této pozici bude vaším úkolem:
- telefonická komunikace s klienty a úřady
- jednání o průběhu zakázek a pohledávek
- poskytování informací, řešení podnětů a pomoc volajícím zákazníkům
- komunikace po telefonu, e-mailem
- práce s interní databází a evidence dat

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- praxe na telefonické klientské podpoře
- výborná čeština/slovenština slovem i písmem
- komunikační dovednosti
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme

Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- pevná měsíční mzda + odměny
- pracoviště na Praze 8
- dobrý kolektiv, příjemné pracovní prostředí

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita