Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality (-kmbř-)

referenční číslo: A1516252 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• řešení a řízení zákaznických reklamací včetně externí a interní komunikace; externí komunikace- telekonference, videokonference, komunikace se zákazníkem a mateřskou společností; interní komunikace - interní komunikace o neshodě ve vztahu k výrobě a logistice, pořádání pravidelných meetingů o reklamacích pro sběr dat pro 3D, analýzu příčiny a sběr dat pro 8D.
• analýza příčin reklamovaných vad za pomocí metod 8D/5Why/rybí kosti.
• spolupráce při reklamacích na dodavatele.
• pravidelné zjišťování spokojenosti zákazníka na zákaznických portálech a aktivní práce ve směru zvýšení spokojenosti zákazníka.
• příprava na zákaznické audity, na zákaznické návštěvy a Q-review; podpora při zákaznických návštěvách a zákaznických auditech.
• pravidelná analýza zákaznických požadavků z portálů a zpracování pro interní potřeby
• reporting reklamací, externího ppm, sběr dat a analýza nákladů na neshody související se zákaznickými reklamacemi.
• provádění procesních a výrobkových auditů v souvislosti se zákaznickými reklamacemi.
• představitel zákazníka /dle ISO/TS/

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
• angličtina na pokročilé úrovni
• praxe na obdobné pozici - znalost požadavků ISO/TS 16 949, ISO 14 001
• praxe v řízení a řešení reklamací
• znalost VDA 6.3, 8D, PDCA cyklu
• komunikativní a asertivní osobnost, schopnost si samostatně řídit práci
• schopnost předvídat požadavky a očekávání zákazníků

Nabízíme

• zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele
• kvalitní platové ohodnocení
• pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní dostupnost z Brna

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita