Typ nabídky

Minimální mzda

HR manažer/ka

referenční číslo: A096E108 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Máte manažerské dovednosti a pohybujete se v oblasti HR? Domluvíte se anglicky? Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá. Hledáme HR manažerku pro mezinárodní výrobní společnost na Rychnovsku.

Náplň práce

Co bude Vaší náplní práce:
• Spolupráce při vytváření strategií v oblasti řízení lidských zdrojů a jejich implementace
• Úzká spolupráce s nejvyšším vedením společnosti, zejména HR Group manažerem
• Zodpovědnost za plánování a schvalování rozpočtů v oddělení HR
• Zodpovědnost za náborové procesy (vedení pohovorů, výběr vhodných kandidátů)

Požadujeme

• Zkušenost na obdobné pozici alespoň dva roky
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Odolnost vůči stresu
• Znalost MS Office

Nabízíme

• Mnoho výzev
• Spoustu benefitů
• Moderní mezinárodní prostředí a stabilní zázemí

Prosím o zaslání Vašeho CV v českém i anglickém jazyce.

Mzda: 60 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Karlovarský kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita