Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč TIG (-mpt-)

referenční číslo: 9F2CA645 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • svařování výrobků z nerezavějící oceli metodou TIG dle výrobní dokumentace
  • práce na 1-2 směnný provoz

Požadujeme

  • praktická zkušenost se svařováním min. 1 rok
  • orientace ve výrobní dokumentaci
  • samostatnost, pracovitost, časová flexibilita

Nabízíme

  • závodní stravování

Místo pracoviště: Tišnov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity