Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovité maminky

referenční číslo: 9E68316F | aktuálnost: 02.05.2017

GENERAL REALITY a.s.

Najděte si nový cíl.

Náplň práce

Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme našim klientům vždy „něco navíc“.

V roce 2016 jsme oslavili kulatých 10 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Neprodáváme reality, ale poskytujeme našim klientům komplexní služby se zaměřením na zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a zajištění hypotečního financování. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva.

Aktuálně hledáme “pracovité maminky” do našeho partnerského, rozvojového, programu.

Jste na mateřské dovolené nebo ji právě končíte a již přemýšlíte nad možnostmi Vašeho budoucího uplatnění? Hledáte perspektivní práci s budoucností a finančním ohodnocením odpovídající Vašim schopnostem a pracovnímu nasazení? Hledáte v tuto chvíli ještě především práci z domova s občasnými osobními konzultacemi? Chcete mít pracovní dobu volitelnou a plně ve Vaší režii tak, abyste ji mohla přizpůsobit rodině?

Vaše kvalifikace je až na druhém místě, důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita a ochota na sobě pracovat. Ať už jste původním povoláním účetní, servírka, administrativní pracovnice či vysoce postavená manažerka, která už chce být šéfem pouze sama sobě, vaše vzdělání je vysokoškolské, nebo máte výuční list, není to pro nás důležité. Hlavní je mít vůli a odhodlání zažité pořádky měnit a chtít udělat krok, který vás posune v životě tím správným směrem.

Hledáme tu maminku, která chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti.

Co u nás budete dělat:
• Budete zodpovědná za celý obchodní proces – od úplného počátku, čili nabrání nemovitosti, přes zajišťování prohlídek s klienty, až po úspěšné dotažení prodeje.
• Ale především budete neustále komunikovat :-)

Nabízíme

Co můžete za odměnu získat:
• Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo.
• V případě potřeby nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
• Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
• Notebook, telefon, fotoaparát.
• Služby převodce a advokáta společnosti.
• Plnou marketingovou podporu ihned od počátku spolupráce.
• A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Najděte si nový cíl. Již dnes můžete začít bez starostí novou kariéru v, možná, nepoznaném oboru. Začněte u společnosti, která Vám bude naslouchat, bude Vás podporovat, nechá Vám volnost a bude plně respektovat Vaše rodinné potřeby, a která ví, čeho chce dosáhnout.

Vážená “pracující maminko”, pokud byste chtěla vědět více informací, zašlete nám, prosím, před pozváním na nezávaznou schůzku, Váš profesní životopis na email: prace@general-reality.cz nebo volejte na 608 965 431.

Budeme se těšit na setkání i budoucí spolupráci.

Místo pracoviště: odkudkoliv

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: area sales manager, makléř, dohodce, obchodník, bussines development manager, key account manager, manažer partnerského prodeje, manažer prodejního týmu, obchodní asistent, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi