Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Systémový inženýr kvality pro elektroniku

referenční číslo: 9D8CB499

Náplň práce

Realizace požadavků dle Automotive SPICE (automotive norma pro testování a vývoj software)
Spolupráce při nastavování a zavádění vývojových procesů elektroniky
Spolupráce při zavádění a školení procesů vývoje elektroniky
Práce na přípravě interních a externích assessmentů
Komunikace s ostatními odděleními v oblasti procesů elektroniky / systémů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
Zkušenost s řízením kvality/vývojem výrobku v oblasti elektroniky
Orientace v elektronických procesech – HW a SW, nutná znalost SW
Schopnost pracovat v kolektivu
Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
Dobrá znalost práce PC (Win, Office, atp.)
Orientace na zákazníka a ochota cestovat
Zájem o další vzdělávání a odborný růst
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita