Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení plánování výroby (-kms-)

referenční číslo: 9CD49A5B | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- řízení skupiny příjmu objednávek
- řízení skupiny technologů – tvůrců rozpisek a výrobních postupů z výkresové dokumentace
- řízení skupiny plánovačů výroby – plánování a přeplánování výrobních zakázek, řízení výrobních kapacit
- veškerá činnost řízení objednávek a plánování výroby probíhá v informačním systému

Požadujeme

- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- praxe ve výrobě, zkušenosti s plánováním, reportingem a s vedením týmu (min. 1 rok)
- MS Office - Excel (funkce, filtry, kontingenční tabulky), Word, Outlook
- organizační schopnosti, technické a logické myšlení
- ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- mobil, notebook
- možnost kariérního postupu
- pohyblivá pracovní doba
- možnost seberealizace a osobního rozvoje

Místo pracoviště: okr. Svitavy

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální