Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač montážních zařízení, od 25 000 Kč + příplatky, vhodné pro absolventy

referenční číslo: 9CBE2607 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SEŘIZOVAČ MONTÁŽNÍCH ZAŘÍZENÍ.

Náplň práce

- kontrola stavu montážních a kompletačních zařízení, ručních montážních přípravků a kontrolních zařízení
- kontrola parametrů a nastavení v rámci povolených tolerancí
- provozní údržba zařízení a údržba pořádku na pracovišti
- průběžná kontrola výrobků a strojů
- výměna forem a údržba strojů a jiných zařízení
- práce v týmu

Požadujeme

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, přesnost, pečlivost
- ochota pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu
- schopnost týmové práce

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity