Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční makléř - startovní pozice bez praxe

referenční číslo: 9C5AC16C | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme pro dlouhodobou spolupráci komunikativní spolupracovníky, které motivuje profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Požadujeme
- Ukončené SŠ/SOU vzdělání
- Trestní bezúhonnost
- Dobré vyjadřovací schopnosti - bez vad řeči
- Uživatelskou znalost PC
- Dochvilnost a proklientský přístup
- Předchozí praxe v servisu a prodeji výhodou

Náplň práce
- Komunikace se zájemci o služby po jejich registraci na našem webu
- Poskytování informací a supportu pro klienty
- Kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
- Práce v teamu - spolupráce se zkušenými kolegy
- Profesní růst - prohlubování znalostí
- Administrativní činnost - reporting

Nabízíme
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Praze
- Fixní plat 20

.000,-Kč + provizní systém
- Práci na HPP
- Zaškolení hrazené firmou
- Pracovní doba Po-Pá
- Získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe - možnost nastartování kariéry
- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje - pozice s karierním růstem
- Nástup možný Ihned

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy