Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor skladu v Amazonu

referenční číslo: 9C3657E5 | aktuálnost: 13.02.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

AMAZON, světoznámý internetový obchod opět nabírá. Hledáme pracovníky do distribučního i reklamačního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce je vhodná pro každého.
Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a domluvte si pohovor ve Vašem okolí už dnes. Pohovory se konají každý den v Praze na Zličíně.
Přijedeme také za Vámi do Chomutova, Mostu, Ústí nad Labem, Kladna nebo Berouna.

Náplň práce

NÁPLŃ PRÁCE
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- posuzování reklamací a vratek
- další pomocné skladové práce

Požadujeme

- zájem o dlouhodobé zaměstnání
- ochotu pracovat na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
- navíc Peak bonus 20 Kč/hod
- práci 4 dny v týdnu, 3 dny volna
- obědy za 25 Kč
- možnost týdenních záloh
- práci v novém čistém moderním prostředí
- týden dovolené navíc
- svoz na směny a ze směny ZDARMA z těchto lokalit:

Litoměřice – Lovosice – Dobrovíz
Postoloprty – Dobroměřice – Louny – Třebíz – Dobrovíz
Litvínov – Most – Sedlec –Dobrovíz
Teplice – Bílina - Obrnice – Bečov – Dobrovíz
Jirkov – Chomutov – Písečná – U Lávky – Dobrovíz
Teplice – Ústí nad Labem – Lovosice – Dobrovíz
Žatec – Kněževes – Rakovník – Nové Strašecí – Stochov – Dobrovíz
Klášterec nad Ohří - Kadaň - Žatec - Staňkovice - Dobrovíz
Králův Dvůr – Beroun – Unhošť – Dobrovíz
Slaný – Kvíc – Smečno –Svinařov – Libušín – Kladno – Dobrovíz
Štětí – Roudnice Nad Labem – Kralupy nad Vltavou – Tuchoměřice – Dobrovíz
Terezín – Bohušovice nad Ohří – Hrdly – Roudnice – Račiněves – Velvary – Tursko – Velké Přílepy – Dobrovíz
Spomyšl – Nové Ouholice – Kralupy nad Vltavou – Dobrovíz
Mělník – Dobrovíz
Benešov - Dobrovíz
Příbram – Dobříš – Mníšek pod Brdy – Dobrovíz
PRAHA Anděl - Stodůlky - Dobrovíz
PRAHA Hradčanská – Divoká Šárka – Dědina – Dobrovíz
PRAHA Roztyly – Barrandov – Dobrovíz
PRAHA Zličín – Halenkovského – Hostivice – Jeneč - Dobrovíz
PRAHA Černý Most – Dobrovíz

Místo pracoviště: Jungmannova 15, Praha 1, 11000

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní