Typ nabídky

Minimální mzda

Agency Manager - Hradec Králové

referenční číslo: 9C08262A | aktuálnost: 13.10.2016

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku

Líbilo by se vám pracovat v nadnárodní společnosti se silným a stabilním postavením na trhu? Máte střední školu, umíte pracovat na PC? Pracujete rádi s lidmi a umíte jim naslouchat? Jste obchodníkem tělem i duší? Chcete být odměňováni za skutečně odvedenou práci?

Rozšiřujeme náš tým o schopné obchodníky a manažery, kteří mají chuť do práce a chtějí pomáhat lidem získat od života více.

Přidejte se k nám a pracujte pro světovou špičku v životním pojištění.

Náplň práce

- Rozvoj a vedení stávajícího týmu agentury
- Zodpovědnost za chod a fungování agentury
- Vytváření střednědobých a dlouhodobých prodejních strategií
- Výběr, rozvoj a koučování manažerů
- Zodpovědnost za prodejní výsledky daného regionu, za plnění cílů
- Pravidelná komunikace a poskytování zpětných vazeb podřízeným
- Komunikace a úzká spolupráce s regionálním manažerem

Požadujeme

- VŠ/SŠ s praxí s vedením lidí min. 2 roky
- Schopnost budovat na pobočce tým obchodníků a manažerů
- Zkušenosti z pojišťovnictví podmínkou
- Strategické a analytické myšlení
- Orientace na cíl
- Smysl pro zodpovědnost
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Energická a aktivní osobnost

Nabízíme

- Zázemí prestižní mezinárodní společnosti se silným a stabilním postavením
- Motivující finanční ohodnocení a benefity
- Další profesní vzdělávání a rozvoj
- Dynamické a rychle se rozvíjející prostředí

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: pojišťovací zprostředkovatel, manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer, manažer prodeje, manažer prodejního týmu

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita