Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač

referenční číslo: 9BFBD01C | aktuálnost: 14.06.2017

Adecco spol. s r.o.

Seřizovač

Náplň práce

- Nastavování systémů a zařízení pro montáž klimatizací a ventilátorů pro seriovou výrobu
- Zvládnutí komplexní rozmanitosti dílů u malého počtu kusů
- Odstraňovat poruchy, určování a odstraňování jejich příčin
- Provádění údržbových a úklidových prací
- Podpora výrobních potřeb jako montáž dílů a příprava materiálu
- Podpora při zavádění sériové výroby

Požadujeme

- ukončené odborné vzdělání
- Minimálně 3-letá praxe
- Samostatný, spolehlivý a systematický přístup k práci
- Flexibilita a odolnost
- Jazykové znalosti: AJ/NJ
- Ochota cestovat
- Schopnost vést zaměstnance a vysvětlovat technické problémy

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí
- motivační systém odměňování včetně příspěvku na dovolenou a Vánoce
- 5 dní dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- firemní stravování
- pružná pracovní doba

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity