Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový analytik IT – Provisioning

referenční číslo: 9BC2EDDF | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude obecně řečeno zajištění úplné dodávky funkcionalit aplikací oblasti Service Provisioning a okrajově v Network Inventory a Service Assurance internímu zákazníkovi (a uživateli) v O2. Očekáváme, že kandidát si postupně vybuduje široké know-how v určité OSS oblasti tak, aby byl schopen provádět celou škálu činností. Ta bude zahrnovat zejména dodávání analýz a doporučení nad uvedenými aplikacemi, provádění interních zásahů do aplikace a také řízení dodavatelů aplikací v těchto oblastech.

Detailnější rozpad činností:
- Spolupráce se zadavateli při specifikaci zadání.
- Analýza požadavků na rozvoj aplikací, dopadová analýza, odhad nákladů na změny.
- Tvorba a revize funkčních specifikací, detailního návrhu řešení pro dodavatele nebo interní řešitele.
- Nabytí hluboké znalosti existujících řešení (systémů), dohledávání implementovaných principů.
- Návrh nových řešení v nových či legacy systémech, včetně jejich integrace.
- U nově budovaných systémů očekáváme postupné zavádění interního vývoje.
- Analýza dat, jejich porovnání, čištění, migrace.
- Práce v týmu analytiků, IT architektů a business zadavatelů.
- Administrativa spojená s řízením dodavatele - hlídání termínů dodávek a evidence klíčových milníků, oponentura nabídek a detailních designů dodavatele.
- Konfigurace v systémech.
- Analýza defektů při testování, arbitr L3 podpory. U interně vyvíjených modulů zajištění plné L3.

Požadujeme

- Technicky/IT orientovaný kandidát.
- Velmi dobré analytické schopnosti a schopnost komunikace.
- Praktická znalost UML modelování.
- Praktická znalost SQL (Toad, SQL Navigator,...)
- Znalost principů relačních databází (zejména Oracle), vývoje v Java, XML, XSD, WSDL, HTML, SOA, unix OS.
- Proaktivní přístup, samostatnost a pečlivost při rozboru problému.
- Ochota učit se novým věcem.
- Znalost angličtiny na technické úrovni.

Výhodou:
- Praktická zkušenost s procesy a aplikacemi v oblasti OSS (service provisioning, inventory či troubleticketing)
- Zkušenost s problematikou fixních i mobilních Telco.
- Zkušenost s modelováním telco procesů a tvorbou systémové analýzy.
- Hlubší zkušenost s programovacími technikami SQL, PLSQL, SOAP WS, Java, HTML.
- Zkušenost s používáním Sparx Enterprise Architect.
- Hlubší znalost databáze Oracle.
- Znalost servisně orientované architektury a integračních patternů.

Výkon práce:
- Praha

Nabízíme

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita