Typ nabídky

Minimální mzda

Referent oddělení technické přípravy výroby – technolog (-kmb-)

referenční číslo: 9BC1057D | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• zpracování technologických postupů pro montáže skříní kolejových vozidel včetně časů montáže
• návrh montážních přípravků
• spolupráce s ostatními technology na plynulém chodu výrobního procesu a jeho optimalizace
• kooperace s týmem štíhlé produkce a plánování
• neustále zlepšování chodu výroby
• zpracovávání podkladů poptávkových řízení, vč. veřejných zakázek
• dobré schopnosti operativního řešení výrobních problémů
• práce v informačním systému řízení zakázek
• základní znalosti procesů štíhlé výroby

Požadujeme

• VŠ, SŠ vzdělání – strojní
• praxe na pozici technologa výrobní strojírenské firmy výhodou
• perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
• NJ, příp. AJ na komunikativní úrovni výhodou
• znalost práce s PC, MS Office
• komunikativní a koordinační dovednosti
• občanská a trestní bezúhonnost
• fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B)
• zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

• plný pracovní úvazek
• zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní