Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor - Praha - velmi zajímavé

referenční číslo: 9ABBFB5D | aktuálnost: 16.07.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií, nositel certifikátu ISO 9001:2009 (http:www.crr.cz) hledá pracovníka do Oddělení interního auditu na pozici Interní auditor.

Náplň práce:
- realizace interních zakázek podle zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, auditní zakázky QMS a auditní zakázky prostředků poskytovaných z fondů Evropské unie včetně zpracování auditních zpráv a administrace související s auditní zakázkou
- podílení se na hodnocení efektivity vnitřního kontrolního systému a včasné reagování na změny ekonomických, právních, provozních a jiných podmínek, navrhování doporučení ke zlepšení efektivity vnitřního kontrolního systému
- vyhodnocování, zda rizika vztahující se k činnosti Centra pro regionální rozvoj České republiky jsou včas rozpoznávána a zda jsou přijímána odpovídající opatření k jejich vyloučení nebo zmírnění
- spolupráce při sledování plnění nápravných a preventivních opatření vzniklých z interních a externích auditů/kontrol
- spolupráce na sestavování plánů interních auditů dle zákonných požadavků a dle standardů pro profesionální praxi interního auditu
- spolupráce na vypracování roční zprávy o výsledcích činnosti oddělení interních auditů

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- praxi v interním auditu (nebo alespoň v kontrolní činnosti) 1 rok
- znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
- dobrou uživatelská znalost práce na PC (MS Office - zejm. Word a Excel)
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu, analytické myšlení
- schopnost pracovat v týmu, velmi dobré komunikační schopnosti

Výhodou: orientace v oblasti:
- správního řádu (500/2004 Sb.)
- normy ČSN EN ISO 9001:2009
- zákona o státní službě (234/2014 Sb.)
- zákona o veřejných zakázkách (137/2006 Sb.)
- praxe v prostředí strukturálních fondů EU
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou na plný pracovní úvazek
- pracoviště na dobrém dopravním spojení v širším centru Prahy
- zajímavou, náročnou, odpovědnou a kreativní práci v prestižní státní agentuře pro programy EU
- pět týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
- platové zařazení dle tabulek platných pro st. přísp. org. (příloha č. 1 k NV 564/2006 Sb.; 12. pl. tř.)

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení stvrzujete, že si nejste vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházíte, znamenaly střet zájmu.

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte do 15. 7. 2016 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Státní, veřejná správa, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální