Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby

referenční číslo: 528 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • zajišťování plánování výroby a procesu recyklace v oblasti zpracování drahých kovů a jejich slitin, a to včetně aktivní kontroly realizace výroby v čase, až po odevzdání finálních výrobků, popř. recyklovaných kovů, na sklady drahých kovů
  • aktivní komunikace s příslušným obchodním oddělením, dotčenými výrobními a správními středisky
  • plánování zadaných kontraktů do výroby
  • distribuce výrobní dokumentace, aktivní komunikace s pracovníky výrobních středisek
  • hledání optimálních řešení pro zaplánování kontraktů vč. plánování nákupu vstupních materiálů, vč. optimalizace zásob drahých kovů
  • zpracování statistických reportů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo chemicko-technologického směru - praxe min. 5 let
  • praxi požadujeme zejména v těchto oblastech:
  1. plánování/ řízení strojírenských výrobních procesů nebo chemicko-technologických procesů a/nebo
  2. řízení logistiky ve výrobě nebo kontrola a řízení výrobně-technologických materiálových toků a/nebo
  3. projektování strojírenských výrobních systémů nebo chemicko-technologických procesů. znalost angličtiny (min. úroveň A2)

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost - vyspělé a seriózní jednání
  • kreativita a schopnost se rychle a samostatně orientovat
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost kontrolovat a vyžadovat plnění zadaných úkolů
  • časová flexibilita
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost seberealizace
  • dobré finanční ohodnocení
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další sociální jistoty dané firemní kulturou společnosti

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita