Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - Třeboňsko

referenční číslo: 990B4BC9 | aktuálnost: 01.03.2018

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem na třeboňsku hledáme vhodné uchazeče/čky na pozici skladník

Náplň práce

  • Zajištění plynulého toku materiálu ve výrobě
  • Přejímání zboží a kontrola dokumentů
  • Ukládání, skladování a vydávání zboží
  • Používání mechanizačních prostředků a jejich běžná údržba
  • Další činnost dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • Vzdělání - SOU s výučním listem
  • Průkaz VZV - praxe výhodou
  • Ochota pracovat na směny
  • Manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • Práce na HPP - nástup ihned
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Motivační prémiový systém
  • Zákonné i ostatní příplatky, bonusy, prémie
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Týden dovolené navíc
  • Příjemný kolektiv spolupracovníků
  • Moderní příjemné prostředí
  • Možnost osobního rozvoje a získání dalších zkušeností
  • Práce ve stabilní rozvíjející se společnosti

Místo pracoviště: Třeboňsko

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy