Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník v elektrotechnice (kod_KB)

referenční číslo: 96C002FF | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Společnost ABB je přední světová firma, působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku. LBU Medium Voltage Products Brno hledá vhodné kandidáty na pozici Dělník v elektrotechnice do oddělení výroby přístrojových transformátorů a sensorů.

Náplň práce

- Navíjení, balení, zapojování vývodů- a jiné práce spojené s výrobou přístrojového transformátoru a senzoru
- Plnění stanovených norem
- Udržování vysoké kvality odvedených činností
- Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů
- Zaškolení provedeme na pracovním místě

Požadujeme

- Výuční list v jakémkoli oboru – elektro výhodou
- Fyzickou zdatnost
- Časovou flexibilitu a ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Spolehlivost, pečlivost, přesnost, zručnost – schopnost pracovat s menšími díly
- Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Příjemnou firemní kulturu
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, příspěvek na stravování v závodní jídelně s možností obědů a večeří, atd.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém jazyce.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity