Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC frézky, 25-35 000 Kč, Praha

referenční číslo: 96AE8EE1 | aktuálnost: 05.12.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost (25 zaměstnanců)se sídlem v Praze - Horoměřicích, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje světelné reklamy, vybavení prodejních prostor, POS apod.

V rámci dalšího rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé a stabilní zaměstnance.

Náplň práce:
- obsluha CNC frézky v kusové nebo malosériový výrobě.
- ovládání pomocí SW ArtCam - znalost výhodou (ne podmínkou)

Uvítáme:
- SOU/ SŠ vzdělání
- zkušenosti s prací na 2-osých CNC stojích
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné i týmové práce
- znalost čtení výkresové dokumentace
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

Rádi nabídneme:
- trvalý pracovní poměr + smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní společnosti v Praze – Horoměřicích
- zázemí stabilní, ryze české společnosti
- přátelský pracovní tým, příjemné pracovní prostředí
- platové ohodnocení cca 25-35 000 Kč (dle pracovních schopností a zapracování)
- zajímavý profesní a odborný růst

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení