Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Programátor analytik java/GWT #4361781 (Brno, CZ)

referenční číslo: 4361781 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Programátor analytik java/GWT #4361781 (Brno, CZ)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka / parťačku do týmu na pozici:

PROGRAMÁTOR JAVA/GWT

Co bude Vaší náplní práce: Po prvotním seznámení se zbytkem týmu se budete podílet na vývoji modulů KIS AMIS*HD v prostředí JAVA/GWT Co od Vás očekáváme: Dostatečnou praxi v oblasti vývoje J2EE aplikací, která Vám umožňuje stát se samostatným členem vývojového týmu Výhodou je zkušenost s vývojem J2EE aplikací, SQL, Hibernate, Spring Ochotu sdílet své nápady se zbytkem týmu Pozitivní naladění SŠ/ VŠ vzdělávání Co Vám nabízíme: Přátelský a pozitivně naladěný pracovní kolektiv Profesní rozvoj v podobě zajímavých školení certifikovaných i zájmových Nabízíme Vám možnost výběru benefitů v rámci cafeteria systému Dovoluje-li to projekt umožňujeme home-office Nástup:  ihned 
Místo výkonu práce: Brno

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou - telefonicky na čísle +420 725 808 370 nebo e-mailem na adrese michaela.madova@peopleconsulting.cz.
 
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní