Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní Dělníci

referenční číslo: 965362401 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Firma Robert Bosch České Budějovice přijme montážní dělníky do nepřetržitého provozu přes agenturu Trenkwalder a.s. s možností přijetí do kmenového stavu společnosti Bosch po úspěšném zapracování

Požadujeme:

  • výuční list, nejlépe ve strojírenském oboru
  • dobrý zdravotní stav

    Nabízíme:
  • nástup kdykoli
  • perspektivní práci v mezinárodní firmě
  • perspektivu převzetí do stavu společnosti Bosch po úspěšném zapracování
  • 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy
  • příspěvek na stravování

Při kontaktu prosím uvádějte jako zdroj informace webové stránky Bosch. Toto je důležité pro Vaše pozdější přijetí do kmenového stavu společnosti Bosch.

Kontakt:
Trenkwalder a.s., Kostelní 8, České Budějovice
387 699 511

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy