Typ nabídky

Minimální mzda

Vyplňování papírových dotazníků

referenční číslo: 960A175E | aktuálnost: 02.01.2017

Median

Náplň práce

Časově neomezená brigáda pro komunikativní osoby z celé ČR - DLOUHODÁ PRÁCE NEBO BRIGÁDA
Společnost MEDIAN, s.r.o, která se zabývá výzkumem trhu médií a veřejného mínění hledá do svých tazatelských týmů nové spolupracovníky tazatele v terénu (tazatel je osoba, které vyplňuje s respondenty dotazníky např. v domácnostech, na ulicích nebo např. v supermarketech).
POZOR tato práce není práce z domova, ale práce v terénu)!

Náplň práce
Tazatel získává informace od občanů ČR, které zapisuje do předem připravených dotazníků. Dotazníky jsou v papírové podobě. 2x do měsíce obdržíte službou PPL dotazníky až domů a také si ve vhodný den PPL na účet naší agentury od vás zdarma dotazníky převezme. Práce bez dojíždění v místě bydliště!!!!!!
Dotazníky jsou po celý rok poštou službou PPL.
Každý tazatel je hodnocen za kvalitně vyplněný dotazník a zaslaný zpět do agentury v době, která je mu agenturou určena.

Požadujeme
• Věk 18let +
• Kvalitní komunikativní schopnosti
• Časovou flexibilitu
• Zodpovědnost k práci

Nabízíme
• Práci po celý rok
• Práci v místě bydliště
• Volnou pracovní dobu
• Práce možná na DPP nebo živnostenský list
• Odměny jsou stanoveny podle náročnosti vyplnění dotazníku od např. 320kč/1 sada dotazníků
• Výplata vždy 1x měsíčně poštovní poukázkou nebo na bankovní účet
• Bezplatné školení: školení přes skype, osobní školení v Praze (školení je povinné)

Tato práce je vhodná pro každého, kdo je komunikativní a nevadí mu oslovování nových lidí. Tato práce je určena pro každého občana ČR (student, pracující, nezaměstnaný, důchodce i osoba na mateřské dovolené.
Pokud máte zájem volejte na 605222682 nebo napište na jana.tomesova@median.cz

Mzda: 320 Kč

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ekonomika, Energetika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Justice, právo, legislativa, Tvůrčí práce, kultura, umění, Management, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Reality, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Zemědělství, lesnictví, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda