Typ nabídky

Minimální mzda

Account Manager – Praha

referenční číslo: 9530DFB3 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Sales v O2. Zajímaví zákazníci a zajímavá řešení. Hledáme dravé obchodníky, obchodníky, kteří se nebojí a jsou zdravě asertivní. Hledáme ty, kteří umí naslouchat, nabídnout vhodné řešení a pomohou tak zákazníkům rozvíjet business.
Co kdybyste mohli dobýt trh? s námi to půjde.

Sales není jen prodej. Je to udržování vztahů se zákazníky, zajímavá práce v terénu, která vás každý den posune dál. Neprodáváme jen tarify, nabízíme komplexní ICT řešení. Získáte obrovské portfolio seniorních firem, které patří mezi naše nejlepší zákazníky. Zbytek už je na vás. Jdete do toho?

Co váš čeká?

- Rozvoj vztahů se stávajícími korporátními zákazníky
- Práce s novými technologiemi
- Komplexní rozpoznávání zákazníka a následné zastřešení jeho potřeb
- Doporučení řešení na míru
- Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek u jednotlivých obchodních případů

Požadujeme

- Praxe v jednání s firemními zákazníky, B2B
- Dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- Zájem o technologické produkty
- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

- Motivující mzdu včetně bonusů
- Služební auto i pro soukromé účely a tablet k tomu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro dostatek relaxu
- Samozřejmostí je mobil s neomezeným internetem a neomezeným voláním a slevy pro rodinu a kamarády v rámci zaměstnaneckých výhod.
- Benefitní program - 18 000 Kč na rok, které můžete čerpat na wellness, sport, kulturu, jazykové kurzy, stavební spoření, příspěvky na životní pojištění, apod.
- Stravenky v hodnotě 75 Kč (50 Kč z každé platíme my).

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita