Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha skladu Štěnovice / skenování zboží

referenční číslo: 9529D1BF | aktuálnost: 02.05.2017

Lorenc Logistic, s.r.o.

Firma Lorenc Logistic s.r.o. poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti nákladní dopravy, autoservisu, skladování a logistiky. Nyní hledáme samostatného a ochotného člověka na pozici KONTROLOR/KA

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

Práce se čtečkou čárových kódů
Kontrola přijímaného a expedovaného zboží
Práce s autodíly nejprestižnějších automobilových značek

Požadujeme

Zvládáte pracovat na více věcech najednou?
Umíte se rychle rozhodovat a samostatně nacházet řešení?

Říkáte „ANO“? Tak to hledáme právě vás!

Nabízíme

Firma Lorenc Logistic s.r.o. poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti nákladní dopravy, autoservisu, skladování a logistiky. Nyní hledáme samostatného a ochotného člověka na pozici:

KONTROLOR/KA

K této práci potřebujete:

Ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
Vysoké pracovní nasazení
Fyzickou zdatnost (jste neustále v pohybu)
Základy práce s PC
Pokud si Vás vybereme, budete pracovat pro firmu, kde si zakládáme na přímém osobním jednání. Kde si každého pracovníka pečlivě vybíráme, a záleží nám na tom, aby si lidé v pracovním kolektivu sedli. Za poctivě odvedenou práci budete samozřejmě ohodnoceni.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak nám, prosím, zašlete svůj životopis. Obratem se Vám ozveme zpět a domluvíme se na dalším postupu.

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč

Místo pracoviště: Štěnovice

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy