Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/KA interní logistiky #6223991 (Praha východ, CZ)

referenční číslo: 6223991 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting, s.r.o.  hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní obchodně výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici:

SPECIALISTA/KA LOGISTIKY

Popis pozice / Náplň práce: Objednávání materiálu/výrobků z mateřské společnosti Sledování termínů dodávek materiálu/výrobků Komunikace s nasmlouvanými dopravci Řešení případných reklamací Inventury skladů
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání adekvátního zaměření Min. 2 roky zkušeností v oblasti interní logistiky (referent, specialista) Znalost NJ na komunikativní úrovni – výhodou nikoliv podmínkou Uživatelskou znalost a orientaci v informačních systémech výhodou (SAP) Zodpovědnost, pozitivní a energický přístup, komunikativnost, samostatnost i týmového hráče
Nabízíme: Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí (již více než 60 let) Možnost seberealizace a uplatnění svých znalostí v oblasti logistiky Pracovní smlouvu na dobu neurčitou a hlavní pracovní poměr Velice zajímavé finanční ohodnocení + 13.plat Mobilní telefon, notebook Stravování na pracovišti, penzijní připojištění a další Nástup možný ihned či po vzájemné dohodě Region: Praha – východ, Říčany

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost „odpovědět“.

Veškeré došlé reakce budou zpracovány výhradně společností PeopleConsulting, proto pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní