Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř s fixním příjmem v Praze 9

referenční číslo: 93D1A0AC | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

ERA Alter Ego spol. s r.o. poskytuje svým klientům komplexní služby – investiční poradenství, oceňování nemovitostí, správa nemovitostí, zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. v naší pobočce pro Prahu 9 právě rozšiřujeme tým o nové kolegy a kolegyně, kteří hledají změnu zaměstnání nebo nové možnosti své kariéry. Potřebujeme ty, kteří mají zájem o nemovitosti s vlastní ambicí obchodovat.

Náplň práce

- vyhledávání vhodných nemovitostí k prodeji / ke koupi
- řešení jednotlivých kroků spojených s realizací prodeje / pronájmu
- vytváření prezentace nemovitosti
- práce v terénu
- poradenství klientům v oblasti realit

Požadujeme

- ochota vzdělávat se
- komunikační a obchodní talent
- příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

Nabízíme Vám:
- fixní ohodnocení +bonusy a navíc provize z hypotečních úvěrů, finančního poradenství, z investic v nemovitostním fondu.
- vedení zkušeným obchodníkem
- školení k práci realitní makléřky/makléře
- baby friendly office

Mzda: 15 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Oplanská 2614, Praha 9, 190 16

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: finanční poradce, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací zprostředkovatel, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita