Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř pro Ústecký kraj

referenční číslo: 93657729 | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa ve více než 2400 kanceláří a pro ERA Reality v současné době pracuje více než 33.000 úspěšných realitních makléřů. Staňte se jím i Vy. ERA Reality je nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě. v Ústí nad Labem nás najdete od roku 2007 jako ERA Sever a působíme v severních Čechách od Liberce po Chomutov až po Prahu.

Náplň práce

zajišťování pronájmů a prodejů rezidenčních a komerčních nemovitostí
prohlídky u klienta
uzavírání smluv
poradenství klientům v oblasti realit
spolupráce v týmu zkušených kolegů
zpracování informací v interním systému

Požadujeme

- seriózní a zodpovědný přístup
- schopnost samostatně pracovat
- cílevědomost , aktivita, kreativita, důslednost
- schopnost komunikovat s lidmi
- příjemné vystupování

Nabízíme

Nabízíme Vám:
- Motivující systém finančního ohodnocení a navíc provize z hypotečních úvěrů,
- Kvalitní zázemí zavedené firmy s kamennou pobočkou
- Práci pod vedením zkušených kolegů
- Systém profesního vzdělávání

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Masarykova 635/159, Ústí nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: makléř, dohodce, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací poradce, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty, OZP - jiné postižení