Typ nabídky

Minimální mzda

Kuchař/ka v Praze

referenční číslo: 935D1B34 | aktuálnost: 16.04.2018

JLV, a.s.

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme kuchaře/ku do samoobslužné restaurace na Praze 4. Jste vyučený(á) kuchař/ka? Máte dostatečné zkušenosti v kuchyni? Chcete pracovat pro velkou společnost, která se stará o své zaměstnance? Přijďte k nám! Volejte PO-PÁ od 9.00 do 17.00 hod. Nástup ihned.

Náplň práce

Výroba pokrmů a specialit převážně české kuchyně + výdej jídel přes pult

Pracovní doba: PO – PÁ 6.00 - 15.30 hod.

Požadujeme

- vyučení v oboru
- samostatnost
- pečlivost
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • zázemí velké stabilní společnosti, která se stará o své zaměstnance
  • jistota výplatních termínů
  • placené přesčasy
  • 13. plat
  • příplatky na životní/penzijní pojištění
  • účast na firemních akcích (výlety, zájezdy, turnaje apod.)

Mzda: 26 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chodovská 228/3, Praha 4, 14100

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat

Vhodné pro: Absolventy