Typ nabídky

Minimální mzda

Technický ředitel (-kml-)

referenční číslo: 9339CC6A | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- řízení pracovníků technického úseku, investic a údržby
- zodpovědnost za činnost TPV
- spolupráce při výběru a realizaci investic
- spolupráce při vyjasňování technických problémů se zákazníky
- zodpovědnost za včasné plnění úkolů „nové výroby“ a včasné a kompletní zajištění technických změn
- příprava podkladů pro cenová jednání
- spolupráce s obchodním ředitelem při nových projektech
- kontrola dodržování pracovní kázně a udržování pořádku na pracovištích.
- zodpovědnost za dodržování platných předpisů, norem, organizačních směrnic a příkazů v rámci technického úseku

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- praxe na podobné pozici min. 5 let
- středně pokročilá znalost cizího jazyka (NJ, AJ)
- znalost SJ 1S0 9001:2008
- základní ekonomické znalosti (kalkulace)
- znalosti čtení výkresové a výrobní dokumentace
- znalost tvorby kusovníků, postupů, znalost cenotvorby produktů
- znalosti materiálů
- znalosti výrobních strojů a jejich technologických možností
- základní znalosti měření
- znalost 5S , FMEA, 8D

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů
- dotované stravné
- telefon, notebook, služební automobil

Místo pracoviště: Boskovicko

Region: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální