Typ nabídky

Minimální mzda

Do kmenového týmu přijmeme zaměstnance na pozici - Elektrotechnik, zajímavé finanční ohodnocení

referenční číslo: 9188BB4A | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou detektorů kovů a zařízení kontrolního vážení, hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROTECHNIK.

Náplň práce

- mechanická a elektrická montáž, údržba zařízení
- zajištění základního zásobování, balení a manipulace s hotovými výrobky
- testování, pájení, kalibrace
- práce s PC

Požadujeme

- znalost práce s výrobní dokumentací, čtení výkresů (mechanických i elektrických)
- uživatelská práce na počítači (MS Office, e-mail)
- elektrotechnické vzdělání OU/SOU/SŠ (praxe v elektrotechnice výhodou)
- vyhláška §50
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity