Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista bozp a PO - Plzeň

referenční číslo: 911B2AD4 | aktuálnost: 06.04.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly pracoviště, zpracování dokumentace atd.)
- Podílet se na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
- Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
- OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
- Praxe v BOZP a PO ve výrobních provozech
- Praxe v oblasti ochrany životního prostředí a znalost AJ výhodou
- ŘP sk. B
- Vysoké pracovní nasazení
- Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme

- Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
- Služební automobil pro soukromé použití
- Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
- Možnost samostatně plánovat svoji práci
- Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
- Místo: Plzeň

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita