Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka do skupinové restaurace, á la carte restaurace a lobby baru

referenční číslo: 909A2067 | aktuálnost: 11.10.2017

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme vhodné kandidáty na pozici Číšník/servírka do skupinové restaurace, á la carte restaurace a lobby baru.

Číšník/servírka do skupinové restaurace, á la carte restaurace a lobby baru

Náplň práce


Do Clarion Congress Hotel Prague umístěného v pražských Vysočanech hledáme uchazeče/čky na pozici Číšník/servírka, kdy náplní práce je obsluha ve skupinové restauraci, á la carte restauraci a lobby baru hotelu.

Požadujeme

- vyučení v oboru nebo zkušenosti na stejné pozici

- orientace na hosta

- příjemné vystupování 

- časová flexibilita

Nabízíme


- platové ohodnocení s motivační složkou mzdy
- systém zaměstnaneckých benefitů
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost profesního růstu v rámci hotelového řetězce

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Bečvářova 2081/14, Praha 10, 10000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy