Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/Servírka

referenční číslo: 906E0388 | aktuálnost: 27.10.2017

Clarion Grandhotel Zlatý Lev****

Pro Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci hledáme vhodné kandidáty na pozici Číšník/Servírka. Své životopisy posílejte na asistent.ghzl@clarion-hotels.cz

Číšník/Servírka

Náplň práce


■ obsluha hostů
■ inkasování plateb
■ příprava jídelních stolů a slavnostních tabulí
■ přijímání objednávek

Požadujeme


■ vyučení v oboru
■ praxe v oboru výhodou
■ nutná znalost AJ, další světové jazyky výhodou
■ komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
■ vstřícný přístup ke klientovi
■ kladný přístup k práci
■ teamového ducha
■ spolehlivost, samostatnost

Nabízíme


■ možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
■ systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání
■ příjemné pracovní prostředí
■ mzda 20 - 24.000,- dle zkušeností

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč

Místo pracoviště: Gutenbergova 3, Liberec 1, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity