Typ nabídky

Minimální mzda

0255 - Strážný/ná až 100,- Kč/h - Praha 5 a 9 - ikea

referenční číslo: 8FABBE57 | aktuálnost: 02.05.2017

Mark2 Corporation Czech a.s.

Jednička na trhu Facility hledá uchazeče na nové pozice pro od IKEA.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?
• Střežit zaměstnance od IKEA.
• Zabezpečovat pohodlí a bezpečí návštěvníků.
• Chránit majetek klienta a to nejen svými svaly, ale očima a pusou.
• Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje.
• Pracovat v obchodním řetězci s mezinárodním působením.
• Komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci.

Požadujeme

• Chuť pracovat v 8 nebo 12 hodinových směnách.
• Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• Nabízíme pouze Hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 87,- Kč + povinné příplatky za noční, víkendy a svátky. Průměrně to vychází na 95,- Kč za hodinu.
• Stabilita je důležitá, a tak vám hned do začátku nabízíme práci napořád - tedy pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
• Po zkušební době máte nárok na stravenky a jednou ročně na věrnostní odměnu.
• Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme pozici Velitel směny s hodinovou sazbou 97,- Kč na hodinu bez příplatků.
• Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- • Kč.
• Víme, že volný čas je důležitý, a tak Vám dáme možnost pracovat přesčas, ale maximálně si u nás můžete vydělat 25.000,- Kč, tedy cca 19.000,- Kč čistého.

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Praha, Brno

Region: Praha, Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Profese: velitel útvaru, detektiv, pracovník ostrahy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy