Typ nabídky

Minimální mzda

Instalatér

referenční číslo: 8F7528B8 | aktuálnost: 02.05.2017

Petr Salaquarda

Hledáme schopné instalatéry na práci do Německa.
Platební ohodnocení 12-13 euro na hodinu ( cca 60000,-).
Ubytování a doprava zajištěna - zdarma. Odjezd v neděli cca 20:00 návrat pátek cca 18-19:00.
Požadujeme praxi v oboru, alespoň základní znalost Němčiny - názvy nářadí apod.
Práce na OSVČ-
Omezená kapacita pracovních míst
Volejte na 734 456 173 nebo mail christinafialova@seznam.cz

Instalatér

Náplň práce

Instalatérské práce.

Požadujeme

Nabízíme

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč

Místo pracoviště: Německo

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba

Profese: instalatér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity