Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný elektromechanik (-mpp2-)

referenční číslo: 8F56887C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • Montáž průmyslových rozvaděčů
  • Vedení malého týmu

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Praxe ve výrobě rozvaděčů nebo příbuzných zařízení min. 5 let
  • Znalost zásad výroby rozvaděčů
  • Znalost zapojení dle liniových schémat
  • Zkoušky dle vyhl. 50/1978 Sb. min § 5
  • Samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochota na sobě dále pracovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • Zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
  • Možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • Firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity