Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor strojního pájení (P3734)

referenční číslo: 8F28EB71 | aktuálnost: 27.07.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Kandidát na této pozici je zodpovědný za menší kolektiv zaměstnanců (6 DIP operátorů, 2 inženýry), zodpovídá za úsek strojního pájení;
stará se o systém údržby pájecích strojů,
zavádí nové náhradní díly do systému náhradních dílů,
sleduje a pravidelně reportuje výsledky kvality pájení,
navrhuje nápravná opatření v případě problémů s kvalitou nebo prostoji,
hlídá termíny realizace splnění nápravných opatření;
je odpovědný za komunikaci s dodavateli a zákazníky na úseku pájení

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, středně pokročilá znalost AJ, praxe na obdobné pozici 2 roky, schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresu,
pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Power point),
znalost standardů pájení IPC výhodou

Nabízíme

Zázemí velmi prosperující společnosti, příjemné a čisté výrobní prostředí, řada firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, mistr, plánovač výroby, procesní inženýr, project manager, supervizor výroby, vedoucí provozu, vedoucí výrobní linky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity