Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik opravář strojů

referenční číslo: 8EA1D140 | aktuálnost: 02.05.2017

Robert Bosch, spol. s r.o.

Náplň práce

Hlavní náplň práce: Opravy výrobních strojů a zařízení Preventivní údržba strojů (TPM) Přestavby a úpravy strojů Práce ve 3-směnném provozu Požadujeme: Vyučení (strojní zámečník, automechanik) Znalost hydraulických a pneumatických obvodů nutná Praxe v požadovaném oboru min. 3 roky Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti Systém odborného zaškolení Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy) a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Telekomunikace, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity