Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Manager (kod_LH)

referenční číslo: 8E2E85B6 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Společnost ABB, přední světová firma, působící v oblasti technologií pro energetiku a automatizaci, hledá do jednotky Servis EPMV vhodného kandidáta/ku na pozici Sales Manager.
Hlavní zodpovědností této pozice je řízení a rozvoj obchodních aktivit, obchodního teamu a budování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky pro domácí trh, s výhledem na budoucí převzetí také exportního byznysu.
Hledáme samostatnou, asertivní osobnost, která umí vycítit obchodní příležitosti, komunikovat s klienty a dokáže samostatně rozvíjet obchodní případy.

Náplň práce

- Rozvíjení obchodních a marketingových aktivit
- Příprava a plnění obchodního plánu jednotky
- Řízení, motivaci a rozvoj obchodního a nabídkového
teamu
- Koordinace obchodních aktivit v rámci národní a globální
struktury ABB
- Mapování a analýza trhu, zákazníků, konkurence
- Příprava marketingových a obchodních strategií a jejich
naplňování
- Aktivní vyhledávání a vytváření nových obchodních
příležitostí
- Budování dlouhodobých vztahů a uzavírání rámcových
smluv s klíčovými zákazníky a partnery
- Plné využití portfolia, zavádění a propagace nových
služeb a produktů, identifikace příležitostí pro rozšiřování
portfolia

Požadujeme

- Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti v obchodní sféře podmínkou
- Praxe v oboru silnoproudé elektrotechniky/energetiky
výhodou
- Výborné obchodní a komunikační dovednosti
- Dobré organizační a manažerské schopnosti
- Zkušenosti s vedením teamu výhodou
- Schopnost efektivně využívat informační a mobilní
technologie
- Ochota často cestovat
- Pokročilá znalost AJ
- Řidičský průkaz sk. B

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- spolupráci na mezinárodních projektech
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita