Typ nabídky

Minimální mzda

Lakýrník (Uničov)

referenční číslo: 8E2BA060 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • provádění jednoduchých operací přípravy povrchů před aplikací nátěrových hmot jako jsou ruční a
  • mechanizované čištění a maskování povrchů
  • ruční a strojní odmašťování povrchů
  • předprava povrchů opalováním a za použití odrezovačů či odstraňovačů nátěrů
  • výplňové tmelení spár a plošné tmelení povrchů s aplikací tmelu stěrkou nebo stříkáním
  • aplikace nátěrových hmot

Požadujeme

  • SOU
  • praxe v oboru výhodou (možnost zaučení)
  • manuální zručnost a pečlivost
  • zodpovědný a spolehlivý přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu
    společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity